Luana Vjollca për herë të parë publikisht i bën dedikimin romantik partnerit

Një mënyrë e mirë për t’i mbajtur shikuesit të gozhduar para një programi televiziv është edhe të zbulosh gjërat më pikante nga episodi i ardhshëm.

Këtë taktikë ndjek edhe Luana Vjollca nëpërmjet promove të puntatave të ardhshme të “Zemër Luana”.

Promoja e kësaj të diele tregon tre çiftet e njohura, Sarah Berishën dhe Dj Pm, Almeda Abazin dhe aktorin turk Tolgahan, si dhe Ritën dhe Fidanin.

Ajo që bie në sy në fund të promos është fjalia përmbyllëse e Luana Vjollcës.

“Të bëj dhe unë ndonjë dedikim apo jo?! Të dua!”-dëgjohet të thotë moderatorja.

Të jetë një dedikim publik për partnerin e saj, Krenar Çoçajn?

Ndonëse kurrë nuk ka folur hapur për jetën e saj private, Luana prej vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin e njohur.

Ajo është treguar gjithmonë e rezervuar në lidhje me këtë duke u shprehur se jetën private të saj dëshiron ta mbajë të tillë.

“Unë jetën private dua ta mbaj sa më shumë të tillë me fanatizëm e mbaj hermetike. Unë e kuptoj që jam personazh publik dhe lajmet do vazhdojnë, por kam shumë dëshirë ta kem private. Megjithatë meqënëse po diskutohet kaq shumë unë…”, shprehej në një intervistë disa kohë me parë Luana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME