Fero dhe Arbenita ndahen dhe “shkak” për këtë është Neymar?

“For you page” i të gjithëve në TikTok këto ditë biem dakord që ka qenë i mbushur me video të futbollistit brazilian Neymar.

Të shumta kanë qenë vajzat që i janë bashkuar trendit të tij. Përjashtim nuk ka bërë edhe Arbenita Ismajli.

Mirëpo modelja është më e privilegjuar, pasi krahas videos ku bën lëvizjen e Neymar me duar ka shfaqur edhe një mesazh që futbollisti i njohur i ka dërguar në Instagramin e saj.

Neymar i ka dërguar Arbenitës një fytyrë me zemra (emoji), më datë 16 nëntor në orën 22:44 të mbrëmjes. Në foton e publikuar duket se modelja nuk i ka kthyer mesazhin futbollistit.

Kjo video është fshirë nga profili i Arbenitës në TikTok.

Por, nuk mbaron me kaq! Ajo që ka më shumë rëndësi në këtë histori është fakti që Fero bashkëshorti i Arbenitës nuk e ndjek këtë të fundit në Instagram. As modelja nuk e ndjek babain e vajzës së saj.

Të jetë kjo një krizë në çift, “për shkak” të Neymar-it? Këtë akoma nuk dimë ta themi, por është e dyshimtë që dyshja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në profilet e tyre sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME