Luana bën gjestin e papritur për Borën në emisionin e saj

Bora Zemanin dhe Luana Vjollcën, përpos profesionit i bashkon edhe një miqësi e dikurshme.

Miqësia e moderatoreve ka nisur pikërisht në televizion, kur Bora pasoi Luanën në rolin e velinës në “Fiks Fare” asokohe.

Më pas Vjollca mori një hov duke prezantuar motin në “Top Channel”, pas të cilit iu besuan një sërë emisionesh duke e ngritur në stadin e moderatores që është sot.

Ndërsa Borës iu desh të kalonte në një sërë televizionesh dhe emisionesh për të arritur këtu ku është sot.

Mirëpo gjithë këto vite dhe këto ndodhi kanë zbehur edhe miqësinë e vajzave. Dikur mike, sot Luana dhe Bora thumbojnë njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Mirëpo, shumë prej jush mund t’ju ketë shpëtur një detaj në lidhje me Luanën dhe Borën në puntatën e fundit të “Zemër Luana”.

Në radhët e të ftuarve mbrëmë ishte Semi Jaupaj e cila është shoqe e ngushtë në Bora Zemanin. Në një nga lojërat, këngëtarja duhej të zbulonte një sekret të mikes së saj të ngushtë.

E teksa u përmend emri i Borës, i gjithë publiku shpërtheu në duartrokitje. Më shumë nga ata duartrokiti Luana e cila ishte ulur në vendin e Olsi Bylykut.

Kujtojmë që gjatë natës premierë të “Dancing With The Stars” të cilin e moderon Bora, Luana nuk e kurseu një thumb për ish-miken e saj.

Veshja dhe koreografia e kërcimit hapës të moderatores u përfol si i njejtë me performancën e moderatores Luana Vjollca disa kohë më parë në “Shiko Kush Luan.”

Në komentet e shumëta nuk mungoi edhe një reagim nga Luana, e cila ripostoi një postim të një fanpage të saj ku krahas një imazhi nga ai kërcim shkruhej:

“Po e lë këtu meqë mund t’iu duket e parë. Luana, askush nuk e bën si ti dhe ky është fakt i madh.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME