Mos vallë Arbenita sapo e quajti Feron “të shëmtuar”?

“Bjeri derës ta dëgjojë dritarja”. Kështu na ngjau statusi i fundit i Arbenita Ismajlit.

Modelja ka ndarë me ndjekësit e saj një shprehje ku thuhet: “Dua Lipa po mban gjallë kulturën shqiptare, pasi po del me meshkuj të shëmtuar siç bëjnë gratë shqiptare.”

Referuar kështu lidhjeve të fundit të yllit të popit të cilat duket se nuk kanë qenë në preferencat e fansave të saj.

Por, për tu rikthyer tek Arbenita. Ky status i saj vjen pas lajmit që ajo dhe Fero Fera nuk janë më bashkë.

Të jetë ky një thumb për babain e vajzës së saj? Mos vallë modelja sapo pranoi se ka qenë e lidhur me një djalë të “shëmtuar”? Nuk e dimë! Vlerësojeni ju këtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME