Emrata dhe Pete i japin fund romancës së tyre!

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski janë ndarë nga njëri-tjetri, kështu ka raportuar Page Six.

Modelja u nda Sebastian Bear-McClard në shtator dhe më pas u lidh me Pete në nëntor.

Dhe ata u fotografuan së bashku në ndeshjen e Knicks po atë muaj.

Por Davidson kohët e fundit u pa disa herë me yllin e “Bodies Bodies Bodies”, Chase Sui Wonders, ndërsa Ratajkowski u fotografua me artistin Jack Greer.

Tashmë rrugët e tyre janë ndarë. Një burim shton se kështu është “më mirë për të dy”.

Javën e kaluar Davidson u pa tre herë në shoqërinë e Wonders. Ata u panë jashtë banesës së tij, duke bërë pazar së bashku në Brooklyn.

Ndërkohë edhe Ratajkoëski po e shijon kohën në skenën e takimeve.

Ajo u pa së fundmi në një takim javën e kaluar duke u “përkëdhelur” me Greer.

Në nëntor ajo u pa në një takim me DJ Orazio Rispo. Dyshja ishin fotografuar duke u puthur në Neë York City në tetor.

Ajo gjithashtu njoftoi javën e kaluar në podkastin e saj “High Low” se ajo iu bashkua një aplikacioni takimesh.

“Më shumë ndihesha e sfiduar, se shumë njerëz më thonin mos e bëj këtë gjë”, tha modelja bukuroshja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME