Fidan Rexhepaj sjellë super projekte

Këngëtari i mirënjohur Fidan Rexhepaj me nofken “Fidani i vogël”,pas shumë kohësh rikthehet me një album me 6 këngë të lansuara me videoklipe.

Këtë herë ai ka bashkëpunuar me kanalin NM Production ku deri tani janë publikuar vetëm dy videoklipe, që së shpejti do të publikohen edhe katër videoklipet tjera.Artisti në fjalë ka pasur suksese me dy videoklipet,shpresojmë që në vazhdim të ju pëlqejnë edhe 4 këngët e reja.

Këngëtari është nga qyteti i Gjakovës dhe ka vite që jeton në Gjermani,muziken e ka trashëgim nga Gjyshi dhe Babai Sokol Rexhepaj.

Poashtu NM Production është në bashkëpunim me produksioni Baresha Network ku gjithmonë është ndarë i knaqur me punën e tyre.

Fidani i vogël nuk do e lërë me kaq do publikoj edhe shum projekte të reja në bashkëpunim me NM Production me pronar Naim Kryeziu.

Producent Lili Rama dhe teksti i shkruar nga Lumi Rrustemi.

Këngët e reja i gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME