Publikohet momenti kur Kejvina qëllon me shpullë Luizin (VIDEO)

Produksioni i “Big Brother Vip” mund të mundohet sa të dojë ta fshehë momentin kur Kejvina goditi me shuplakë Luizin gjatë prime-it të kaluar.

Burimet e  “Iconstyle.al” kanë siguruar videon,ku qartë duket veprimi i ulët i modeles.

Siç e shikoni edhe në video, Kthella është çuar nga vendi i saj, duke kaluar Dean dhe Bjordin dhe ka goditur me sa fuqi ka pasur mbi këngëtarin.

Ky i fundit ndonëse në një situatë të tillë nuk ka reaguar, por vetëm është përpjekur të shamnget. Ndërkohë çfarë bënë banorët e tjerë të pranishëm që flasin për fyerje dhe ofendime?

Të gjithë së bashku “bënë sehir” ndërkohë që para tyre po zhvillohej një akt dhune fizike.

Promovimi i dhunës në ekran është një prej ngjarjeve më shqetësuese, ndaj shpresojmë që kësaj here produksioni të marrë vërtetë masa të rrepta ndaj banores në fjalë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME