Melinda i dërgon një “përshëndetje” Taynës përmes një emisioni televiziv

Melinda Ademi ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Zemër Luana”. Artistja është vendosur përballë pyetjeve që lidhen kolegët e saj, ku nuk ka hezituar të kthejë përgjigje.

Për habinë tonë, Melinda u shpreh se do të dëshironte të kishte një bashkëpunim me Rina Balajn. Ndërsa ruante akoma rezerva, shumë të forta madje për Tayna-n.

Ndër të tjera Ademi u shpreh se ajo përpos që flet pas krahëve për të, është përpjekur disa herë t’i pengojë rrugën e saj. E mbushur, Melinda Ademi nuk mbaroi këtu.

Reperja i dërgoi një mesazh nëpërmjet ekranit, “armikes së saj”. “Mos mendo se nuk i kam dëgjuar fjalët,”-u shpreh Melinda.

Pas publikimit të këngës më të re nga Tayna, në të cilën ajo thumbonte reperen Melinda, ka ardhur më herët edhe reagimi nga kjo e fundit.

Në disa postime në Instastory, Melinda tha se katër vite më parë kur ajo u bë pjesë e tregut, koleget filluan të dukeshin ndryshe dhe të bëhen si ajo.

“Më duket shumë për të qeshur. Në 2018 e gjithë estrada shqiptare u duk ndryshe, dhe ende sot 2022 po duken të gjithë si unë. A keni shkuar tek doktorët me foton time apo çfarë ka ndodhur. E vërteta është e vërteta, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas do e shikoni se ku e kam fjalën. Sepse unë jam më realja këtu”- u shpreh Melinda.

Ajo nuk ka përmendur emra konkretë, por fansat dyshojnë se bëhet fjalë konkretisht për Taynën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME