Babai i Stresit ka tentuar të futet me forcë në “BBVK”?

Pjesëmarrja e Arkimed Lushës i njohur si Stresi në “Big Brother Vip Kosova” ishte një surprizë për të gjithë. Edhe vetë reperi dikur ishte “betuar” se nuk do të merrte kurrë pjesë në një format të tilllë. Mirëpo ja ku jemi dhe ai është kthyer në një nga konkurrentët më të komentuar.

Brenda “BBV” Stresi shpesh ka debatuar rëndë me banoren tjetër, Juliana Nurën. Në një bisedë të ashpër që ata patën u tha se babai i Stresit e kishte kërcënuar produksionin dhe kishte tentuar të futej në shtëpi.

Së fundmi në një bisedë virtuale, moderatori Alaudin Hamiti është pyetur në lidhje me këtë. Ai theksoi se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

“E kuptoj kureshtjen e njerëzve për BB, por ky lajm që po qarkullon për kërcënime nuk është i vërtetë”, tha Alaudini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME