Atdhe Xharavina eleminohet nga “BBVK”

Atdhe Xharavina është eliminuar nga “Big Brother Vip Kosova” dhe qëndrimi i tij ishte i shkurtër në format.

Në spektaklin e mbrëmshëm, publiku vendosi që banori, i cili duhet ta ndërpresë menjëherë garën në Big Brother VIP Kosova, duke humbur kështu çdo shans për ta fituar çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Atdhe Xharavina.

Atdheu ishte i nominuar bashkë me Vivien dhe Dafinën.

Largimi i tij i mërziti banorët, sidomos Julianën, e cila kishte krijuar një lidhje me të, lidhje kjo që edhe pësoi krisje në Prime-n e kaluar.

“Më pëlqen ai djalë”, u shpreh mes lotësh Juliana pas largimit të Atdheut.

Kujtojmë se gjatë programit të mbrëmshëm, opinionistja zyrtare e formatit, Anita Muçaj – Haradinaj duke komentuar përfundimin e historisë së njohjes mes Xhulit dhe Atdheut, ka kritikuar edhe një banore tjetër.

Anita kritikat e saj i ka adresuar Vivienit, pasi kjo e fundit gjatë fundjavës i kishte tha Xhulit – “Atdheu të la ‘live’ në televizion”.

Sipas opinionistes kjo sjellje nuk është korrekte, pasi edhe vetë Vivienin e kishte larguar nga shtrati Getinjo, dhe ajo i ishte rikthyer përsëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME