Amos Zaharia lë shtëpinë e “BBV”

“Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq, do ta xhiroja”, “shtazë”, “p*tanë”, janë vetëm disa nga fjalët e tmerrshme që Amos Zaharia ka thënë gjatë qëndrimit të tij në “BBV”.

Masat që nuk mori produksioni, i mori publiku, ndaj pas humorit të tij të zi Amosi la shtëpinë e “BBV”.

Pak para se Arbana të lexonte emrin e tij si i eliminuari i mbrëmjes së sotme, babai i Amosit e surprizoi atë brenda shtëpisë, ku shfrytëzoi rastin për “t’i tërhequr veshin” publikisht për “horroret” që ka nxjerrë nga goja.

“Dëgjo këtu. Rri rehat, mos na trego ne barcaleta dhe ato horroret, po sillu i edukuar, siç je. Ti e ke edhe zemrën e bardhë. Ti nuk vret dot një mizë, na tregon ato horroret. Kush je ti?”-tha ai.

Pasi erdhi në studio sepse bileta e tij shkruante vetëm “vajtje”, Arbana i përmendi vetëm disa nga ofendimet e tij, mes tyre atë që u bë viral ku shante Kiarën “p*tanë”, mirëpo Amosi nuk i kujtohej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME