Deklarata e fortë e Melisës: Xhuli çoi Ledrin në shtrat për dy javë

Megjithëse shpesh thonë që nuk do përfshijnë në format njerëz jashtë, banorët e “Big Brother Vip” shpesh “nuk e mbajnë fjalën.”

Së fundmi ka qenë Melisa Lleshi, banorja e “Big Brother Vip Kosova”, ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Juliana Nurës, ku përfshin edhe një tjetër personazh të njohur për publikun shqiptar, reperin Ledri Vula.

Kjo çoi Ledrin për dy javë në shtrat. Kjo brenda është e butë, jashtë bën kshu”, tha Melisa, ndërsa Juliana nuk e ka mohuar por vetëm ka qeshur.

Sakaq, banorët e tjerë i kanë këshilluar që të mos thonë emra të njerzve që s’janë aty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME