Getinjo publikon mesazhet private me Xhulin para hyrjes në “BBVK”

Getinjo nuk e ka pritur aspak mirë faktin që Xhuli e ka përmendur emrin e tij gjatë debateve me Vivin dhe ka publikuar një bisedë private me të.

Biseda, e fshirë shpejt nga reperi, tregon disa mesazhe të Xhulit, e cila e fton për një kafe Getinjon. Në mesazhin zanor ajo thotë: “Get çfarë po bën? Po iki të takoj një klient nga Londra, a po vjen të takohemi atje”

Krahas “story-t” Getinjo shkroi: Kjo e nguc Vivin për shkak meje se vetëm missed call ka qenë tek unë!”

Pasi e ka fshirë postimin, Getinjo ka bërë një reagim të gjatë në rrjetet sociale, ku shprhet i recvoltuar me faktin se emri i tij përdoret për lojë dhe se Vivien sulmohet për shkak të tij.

Në një debat të fundit, komenti i Vivit, “do dalësh nga këtu, po ku do shkosh pastaj”, solli një reagim të ashpër nga Xhuli. Kjo e fundit i ka thënë disa herë Vivit se “është ende në lojë falë Getinjos”.

“Unë kam 3 shtëpi, ti as 1 shtëpi nuk ke. Me siguri jeton në Tiranë me qera. Dihet që nuk ke shtëpi se ti je punëtore, unë punëdhënëse, ka dallim”-tha Xhuli.

Rreth debatit ka reaguar edhe partneri i Vivit, Getinjo, përmes postimeve në rrjetet sociale, mes të tjerash rikujton se “Vivi është rritur pa baba”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME