Maestro dhe Olta gënjejnë sy më sy publikun, Kiarën dhe Luizin për marrëveshjen e nominimeve

Jo vetëm që i theu besimin Luizit, lojërat e të cilit i kishin pëlqyer deri tani, pasi e kishin ndihmuar të shpallet i preferuari i publikut, por Maestro gënjeu sy më sy teleshikuesit, Kiarën dhe Luizin për nominimet.

Teksa Luizi u shpreh se “tradhtia e tij ndikon sot që çifti është në nominim me Bledin dhe Kiara rrezikon të dalë”, Maestro u hodh duke thënë:

Zero argument! Unë i kam thënë Oltës një ditë përpara: Bëj atë që të ndjen zemra. Mendoje vetë, si ta shikosh ti lojën. Nëse do më vendos mua, ose mos më vendos mua.”

“Më fut dhe mua në nominim më tha”- shtoi Olta, duke i shtuar gënjeshtrës së tij.

Mirëpo, faktet flasin ndryshe në videon e bisedës së regjistruar një ditë para vendimit të zarfit të kuq, prej të cilit Olta do të shpallte tre nominimet.

“Hë hë hë! Ti thuaj Kiara, Bledi dhe Luizi. Fap!”- tha Armaldo, sugjerimin e të cilit mori edhe Olta.

Madje, ai ngatërroi dhe shprehjen duke thënë për Oltën: “Ajo duhet të vrasë një gur me dy zogj. Edhe ty të ngre, nxjerr dhe një person të rëndësishëm (Kiarën)”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME