Luizi vë në siklet Kiarën përballë banorëve

Bisedat intime mes një çifti janë private, vetëm nëse është zgjedhja e tyre për t’i zbuluar në publik. Kiara dhe Luizi, janë një çift që nuk bie dakord për këtë çështje. Luizi duket se nuk e ka problem që të flasë me Kiarën për marrëdhëniet seksuale të saj, madje edhe ti zbulojë ato në mes të njerëzve të tjerë.

E kështu ndodhi mbrëmjen e kaluar. Loja e zhvilluar mes banorëve kishte edhe pyetje pikante, e një prej tyre Luizi zgjodhi që t’ja bënte partneres së tij. Ai ishte kurioz të dinte se kur kishte kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit Kiara. Moderatorja nuk dha një përgjigje pasi u ndje shumë në siklet.

Biseda:

Luizi: Kur ke kryer marrëdhënie Kiara Tito?

Kiara: Si ma bën këtë pyetje në sy të çunave këtu?

Luizi: E di sa çuna janë duke parë tani?

Kiara: E qartë, po tani kjo është e shëmtuar kjo që po bën.

Luizi: Cila është përgjigja?

Kiara: Nuk e them. Ia futa kot edhe qëparë.

Luizi: Ça the qëparë?

Kiara: Eha mirë, natën e mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME