Në trendin e rikthimit tek ish-i, bëhet pjesë edhe Rina Balaj!

Lajmi se Sin Boy kishte ndërruar jetë, bëri xhiron e rrjetit disa ditë më parë. Ishte vetë llogaria zyrtare e reperit në Instagram, që e nxorri një lajm të tillë.

Disa e morën si të mirqenë, por nuk vonoi shumë që të kuptohej se e gjitha ishte një formë marketing nga ana e tij.

Pra, Sin Boy inskenoi vdekjen e tij, për të tërhequr sa më shumë audiencë për këngën që lançoi më pas.

Mirëpo se fundmi disa burime për “Prive” kanë pohuar edhe një herë se artisti jo vetëm që është shëndoshë e mirë, por është rikthyer me partneren e tij me të cilën disa muaj më parë u nda, Rina Balajn.

Sipas “Prive” Sin Boy gjithë këtë periudhë po e kalon duke bërë udhëtime nëpër Europë me Rinën.

Pak kohë më parë ishte vetë reperja Rina Balaj që e konfirmoi ndarjen e saj nga Sin Boy, pas një lidhjeje disavjeçare. Më herët artistja foli në një intervistë në lidhje me arsyet e ndarjes.

Rina ishte e ftuar në rubrikën “50 pyetje” në “Prive”, ku mes të tjerash ajo zbuloi se dy nga arsyet e ndarjes nga reperi kanë qenë fakti se lidhja ishte bërë toksike dhe distanca.

“Gjithçka ka ndodhur si duhej të ndodhte. Nuk ishte e shpejt apo e papritur.” tha ajo shkurt, duke këmbëngulur se nuk është një ndarje për marketing, pra me qenë në qendër të vëmendjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME