Luiz Ejlli mund të largohet nga ‘BBV’ vetëm për këtë arsye

Qëllimi i vetëm i Luiz Ejllit është fitorja e ‘Big Brother VIP Albania’. Banori tregoi ditën e djeshme se i ka vënë vetes si mision, fitoren e këtij formati. Teksa po bisedonte me Shpatin, Luizi tha se nëse do e dijë se nuk fiton ‘Big Brother’, e lë direkte shtëpinë. Shpati e pyet se ç’ndodh nëse ai nuk del fitues, e duket se Luizi e ka një plan edhe për këtë.

Ai tregoi se nëse nuk fiton, do largohet për në Amerikë, aty ku jeton familja e tij.

Biseda:

Luizi: Nëse e di që nuk e fitoj Big Brother dal që sot. Dal që sot, e lë. Kam inat me vete, o me e fitu o s’ka. Me

Shpati: Çfarë kushti i ke vënë vetes?

Luizi: O e fitoj o s’ka. Veç me e fitu

Shpati: Po nëse nuk e fiton?

Luizi: Kam thënë nësë e fitoj, do rri në Shqipëri, po nuk e fitova, avionin e në Amerikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME