SHOWBIZ

2TON blen shtëpinë luksoze dhe bëhet fqinj me Mozzik.

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, së fundmi ka blerë një shtëpi të re në qytetin e tij, Ferizaj.

Këtë lajm, ai e ka bërë të ditur përmes një fotografie që ka postuar në InstaStory.Vihet re se në këtë foto, reperi po nënshkron kontratën me përfaqësuesit ligjorë të lagjes.

“Nga sot zyrtarisht banor i lagjes më të bukur”, ka shkruar reperi.

Siç duket fqinj do t’i bëhet këngëtari i njohur 2TON, pasi edhe ai ka blerë një shtëpi atje. Artisti e konfirmoi këtë lajm përmes një fotoje të publikuar në InstaStory.

“Sot mora vendimin më të mirë për vete dhe familjen time. Nga sot u bëmë banorë të lagjes “Panorama Residence”, me shtëpi në zemër të natyrës. E gëzofshim me shëndet e të mira”, shkruan kënëgtari bashkangjitur me foton ku duket se është me përfaqësuesit ligjorë të lagjes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top