SHOWBIZ

A do vijnë me një bashkëpunim Mc Kresha dhe Lyrical Son?

Kanë kaluar 4 muaj nga projekti i fundit i Mc Kreshës dhe Lyrical Son, i titulluar “Ajo po don”.

Një postim i fundit në Instastory-n e Lyrical Son ka ngritur dyshimet se dyshja “PINT” mund të vijë sërish me një bashkëpunim.

Reperi ka publikuar një foto të tijën me kolegun dhe mikun më të ngushtë, Kreshën, ndërsa postimin e ka shoqëruar vetëm me emojin e një speci të kuq, si “logoja” e grupit të tyre.

Por ende nuk ka detaje tjera rreth këtij bashkëpunimi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top