SHOWBIZ

A e ka ndryshuar besimin fetar Dafina Zeqiri?

Dafina Zeqiri është padiskutim një ndër këngëtaret më të njohura dhe numëron hite të shumta dhe miliona klikime në Youtube. Së fundmi pati disa zëra se ajo ka ndryshuar besimin fetar duke qënë se ajo ka mbajtur në qafë simbolin e kryqit apo simbole të tjera katolike.

Dafina ka sqaruar vetë këto lajme në Instagram dhe madje është shprehur mjaft e indinjuar.

“Feja e shqiptarit është shqiptaria”- shprehet Dafina në postimin e saj duke sqaruar cdo paqartësi. Ajo shton se çfarëdo që e vendos në qafë apo e vesh e bën për qejfin e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top