SHOWBIZ

A ka pasur tërheqje mes Beniadës dhe Donaldit gjatë Big Brother?

E ftuar dje në më “Më lër të flas”  emisionin e Romeo dhe Donald Veshaj ka qenë Beniada Nishani. Gjatë qëndrimit brenda në shtëpinë e Big Brother ata u përfolën se kanë pasur një pëlqim për njëri-tjetrin.

E ftuar gjithashtu në emision ka qenë Megi Pojani e cila i pyeti nëse ky thashethem ka qenë disi i vërtetë. Beniada e mohoi kategorikisht ndërsa Donaldi tha se mes tyre ka pasur kimi, por vetëm një kimi shoqërore.

Donaldi ka bërë dhe një shaka duke thënë se mes tyre ka patur diçka vetëm njëherë në dhomën e rrëfimit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top