SHOWBIZ

‘A m’don hala’ – nga Kushtrim Kelani!

Këngëtari i suksesshëm Kushtrim Kelani gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e ri muzikor.

‘A m’don hala’ mbanë titullin balada e radhës,këngë tipike për këto ditë vjeshte.
Siç duket këngëtari edhe kësaj here ka qëlluar në shenjë pasi që kënga u prit mjaft mirë nga fansat e tij.
Muzika dhe teksti është bërë nga krijuesi i shumë hiteve Nurteel.
E kush më mirë se Kushtrimi do e këndonte këtë këngë!

I urojmë shumë suksese!

Kliko linkun e mëposhtëm për të dëgjuar këtë super këngë 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top