SHOWBIZ

“A të mungoj o shpirt”,nga Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci arrin mbi 1 milion klikime

Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci disa ditë më parë kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellur projektin e tyre më të ri që po bën bujë të madhe në gjithë vendin.

“A të mungoj o shpirt”,quhet kënga më e re e dy artistëve të mrekullueshëm e cila u lansua me videoklip të përgatitur deri në detaje.

Kënga u prit mjaftë mirë nga publiku dhe padyshim që është kthyer në një ndër hitet e këtij viti,ku për një kohë shumë të shkurtër ka arritur afro 2 milion klikime.

Tekstin Shpetim Reqica,muzikën Kushtrim Kelani,Sardi Mneri,ney Mandi Xhambazi,orkestrimin Blerim Haziri,për videoklipin u përkujdes produksioni Dream Films dhe u publikua nga kanali zyrtar i Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top