SHOWBIZ

Abuzimi i 11-vjeçares/ Këngëtarja shqiptare thumbon ashpër personazhet VIP: Lërini fjalët! Ja si ta ndihmojmë vajzën

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili është rikthyer së fundmi në vëmendjen e publikut. Ajo ka bërë një reagim në rrjete sociale, lidhur me abuzimin e 11 vjeçares në Kosovë.

Ajo ka kritikuar të gjitha ata që kanë publikuar postime lidhur me ngjarjen në rrjete sociale, duke theksuar se e gjitha është bërë për “vëmendje”.

“Lërini tastierat se i shkatërruat! Nëse doni vërtet t’i ofroni ndihmë 11 vjeçares së përdhunuar, paguajini seanca te psikiatrit! Që unë e para po ia paguaj, lërini fjalët dhe kërkimin e vëmendjes për vete.”- shkruan Zanfina.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top