SHOWBIZ

Adele refuzon milionat pasi nuk dëshiron të jetë një “klon i Kardashians”!

Ndryshimi drastik i këngëtares Adele ka bërë bujë të madhe në mediat e mbarë botës dhe është diskutuar gjatë.

Ajo ka humbur 44 kilogramë dhe pamja e saj i ka bërë kuriozë të gjithë, ndaj edhe kompani të njohura në botë kanë kërkuar ekskluzivitetin e imazhit të saj për të reklamuar produktet e tyre.

Mirëpo, burime pranë këngëtares kanë treguar se ajo ka refuzuar shuma të mëdha, pasi nuk dëshiron të bëhet ‘klon i kardashianëve’.

Nuk dihet ende përse këngëtarja ka përmendur emrin e familjes së njohur, por gjasat janë që të jetë kundër mënyrës se si klani ‘Kardashian’ e promovon veten.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top