SHOWBIZ

Adelina Ismaili në top formë mahnitë me linjat e saj trupore.

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka kohë që po merret me televizion.

Ajo është drejtuese e emisionit “Tete a Tete”, ku nga java në javë sjellë intervista me artistë të ndryshëm.

Adelina është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale,së fundmi ajo ka postuar fotografi në rrjetin social në Instagram,ku ka pozuar mjaftë tërheqëse me një fustan të zi të shkurtër.

Dhe flokët kaçurrela,Adelina mori vëmendjen e fansave dhe theksoi figurën e saj trupore.

“Thjeshtësia është sofistikimi i fundit”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top