SHOWBIZ

Afërdita Dreshaj bëhët nënë, publikon foton e parë me vogëlushin.

Afërdita Dreshaj kishte paralajmëruar pak ditë më parë se këtë javë me shumë mundësi do të vinte në jetë i vogli i saj. Dhe në fakt kështu ndodhi!

Ditën e djeshme Afërdita ka sjellë në jetë vogëlushin e saj dhe është bërë nënë për herë të parë. Këtë lajm e ka ndarë vetë modelja përmes një postimi në Instagram. Ajo ka publikuar një foto, në të cilën shihet përkrah bashkëshortit, Jakub Kindl dhe të voglit të tyre.

Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo përkrah fotos.

Të njëtin imazh ka publikuar edhe bashkëshorti i saj, i cili ka shkruar: “Zemrat tona po shpërthejnë”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top