SHOWBIZ

Afërdita Dreshaj ndau foton e parë të ekos së bebushit dhe e “vërtetoi” se djali po vjen.

Këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj është duke hyrë në muajin e gjashtë të shtatëzënies dhe shumë shpejtë do të bëhët mama për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl, janë në pritje të një djali ndërsa lajmin e bukur e dhanë nëpërmjet një videoje të veçantë në Instagram.

Ndjekësit ende se besojnë që ajo është shtatëzënë pasi barku i rrumbullakosur nuk i duket pothuajse fare.

Çdo ditë këngëtarja merr komente e mesazhe ku ndjekësit i kërkojnë të mos gënjejë, pasi ajo nuk po pret një bebush.

Afërdita i ka marrë me sportivitet këto komente, ndërsa dje i ka mbyllur gojën të gjithëve duke publikuar foton e parë të ekos së bebushit

Pas fotos shfaqet bashkëshorti i saj i buzëqeshur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top