SHOWBIZ

Afrona Dika shtatëzënë? Zbulohet e vërteta.

Në media është përfolur se bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika është shtatëzënë.

“Prive” ka mësuar se ky lajm nuk është i vërtetë dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Afrona. Madje ajo ka treguar se ata si çift nuk e kanë në plan për momentin që të bëhen prindër. Ata vazhdojnë të jetojnë larg njëri-tjetrit për shkak të angazhimeve profesionale dhe kjo gjë e bën akoma më të vështirë lidhjen e tyre. Blero mendon që të shpërngulet për të jetuar në Zvicër pranë Afronës dhe sapo kjo të ndodhi, dyshja do të nisin planet për zgjerimin e familjes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top