SHOWBIZ

Agnesa Vuthaj pozon topless!

Agnesa Vuthaj është padyshim një nga modelet më të suksesshme shqiptare, që falë punës së saj ka arritur të ndërtojë një biznes personal. Për gjithë këto vite, Agmnesa ka preferuar të qëndrojë brenda kornizave të saj, duke pozuar më së shumti si modele për fustane nusërie. Mirëpo së fundmi ajo ka vendosur të dalë “jashtë rregullave” dhe ka pozuar ndryshe nga çdo herë tjetër.

Modelja e njohur ka publikuar në Instagram disa foto të saj, në të cilat shfaqet “topless”. Në foto ajo shihet se pjesën e sipërme të trupit e ka mbuluar me duar,  ndërkohë që përkrah fotove ka shkruar: “Përqafoje vetën”.

Sigurisht që këto poza joshëse dhe kaq artistike kanë marrë me qindra komente nga ndjekës dhe miq të saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top