SHOWBIZ

Aktorja e famshme turke kurorëzohet në Ohër të Maqedonisë

Një nga aktoret më të famshme të Turqisë, Ebru Şahin, i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo u kurorëzua dje me të dashurin e saj, basketbollistin e Cleveland Cavaliers, Cedi Osman.

Kurorëzimi dhe festa zunë vend në Ohër të Maqedonisë së Veriut, ku është dhe vendlindja e Cedit.

Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar me muzikë maqedonase.

Dyshja u fejua më 18 maj të këtij viti, në ditëlindjen e Ebrut.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top