SHOWBIZ

Albërije Hadërgjonaj fqinje me Kimin dhe Kylie

Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar detaje më shumë për jetën e saj personale.

E ftuar në “Goca dhe Gra”, tregoi se jeta e saj në ShBA është e mirë dhe se e ndan lagjen me disa nga personazhet më të njohur në Amerikë, në mesin e tyre dhe familja Kardashian.

Duke qeshur, tha se influenceret që numërojnë miliona ndjekës në rrjetet sociale janë më të thjeshta në përditshmëri.

Biseda:

Albërije Hadërgjonaj: Dalin me shapka. Nuk janë kaq të bukura sa në ekran

Dalina Buzi: Kanë pore, kanë celulit?

Albërije Hadërgjonaj: Ne shqiptarët jemi pak kështu… kemi qejf (të merremi me fjalë) Dhe i thashë mikes si janë këto kështu, se kur dalin aty të çmendin fare

Armina Mevlani: Duken njëlloj si në foto?

Albërije Hadërgjonaj: Jo, nuk kanë lidhje fare. Por nejse, edhe mua po të më shohësh në foto jam një kokrra e yllit, po të më shohësh kështu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top