SHOWBIZ

Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri së shpejti me projekt të ri

Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri në rrjetet e tyre sociale kanë para lajmëruar se së shpejti do të sjellin një projekt të ri së bashku.

Me sa duket kënga titullohet “Hallakam” edhe pritet të lansohet në ditët në vazhdim.

Disa foto nga prapaskenat i gjeni më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top