SHOWBIZ

Albulena Ukaj dhe Muharrem Ahmeti sjellin projektin e ri

Dy artistët e njohur të estradës tonë Albulena Ukaj dhe Muharrem Ahmeti,gjatë ditës së sotme kanë bashkuar forcat dhe kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Hajmali”,titullohet kënga e re me një interpretim të mrekullueshëm e cila u lansua me videoklip të pregatitur deri në detaje.

Muzikën Sardi,tekstin Deyzoh,për videoklipin u kujdes Urban Graphics,produced Monkey music dhe u publikua në kanalin zyrtar të Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top