SHOWBIZ

Amber Heard përjashtohet nga filmi “Aquaman 2”

Amber Heard nuk do të jetë pjesë e “Aquaman 2”, dhe roli i saj do të rishikohet sërish.

Kështu bëjnë të ditur burime për Justjared.

Roli i aktores, ku Jason Momoa luan rolin kryesor u vu në pikëpyetje gjatë gjyqit të saj kundër ish-bashkëshortit të saj, Johnny Depp.

“Warner Bros vendosi të rikrijojë rolin e Amber Heard. Ata do të kryejnë xhirimet me Jason Momoa dhe Nicole Kidman” tha burimi, duke shtuar se aktorja e re do të luaj Mera-n në “Aquaman 2”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top