SHOWBIZ

Andi e quajti dinake dhe fallco,Ana i kthen përgjigjien.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin “NIN” ai ka folur për raportet me Jasminën, po ashtu iu është përgjigjur dhe shumë pyetjeve me spec.

Përsa i përket personit më fallco dhe dinak, ai përmendi Ana Kaurin.

Pas kësaj deklarate, nuk mungoi reagimi i Anës, e cila përmes një statusi në “InstaStory” tha se njerëzit nxjerrin vrer nga goja kur ua përplas të vërtetën në fytyrë, duke iu përgjigjur publikisht Andit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top