SHOWBIZ

Anisa Veseli trendi i rrjeteve sociale se shpejti me një projekt të ri muzikor.

Anisa Veseli një personazh shumë i dashur për publikun po bën bujë në rrjetet sociale.
Ajo me anë të disa videove Komedike si dhe Vallëzimeve të saj ka arritur që të mbledhë mbi 89.000 ndjekës në rrjetin social në Instagram dhe mbi 161.000 ndjekës në rrjetin social Tik Tok.

Ajo po ashtu është shumë aktive dhe në YouTube ku ka arritur mbi 22.000 Subscribers/Abonues si dhe 6,092,825 views në total.

Javë më parë ka publikuar coverin e saj të titulluar “Jetën tënde” dhe është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku.

Po ashtu gjatë ditës së djeshme me anë të një videoje në rrjetin social në Instagram Anisa ka paralajmëruar që së shpejti do të vijë më një projekt të ri muzikor.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top