SHOWBIZ

Anita Haziri vjen me projekt të ri.

Këngëtarja bukuroshe Anita Haziri disa ditë më parë ka publikur projektin e saj më të ri të titulluar “Pa ty”,që është kënduar mjaftë mirë dhe padyshim që kjo këngë do të bëjë bujë të madhe me një zë të mrekullueshëm siç e ka Anita.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top