SHOWBIZ

Anulohet projekti i Mozzik dhe Era Istrefit

Mesa duket kënga e Mozzik dhe Era Istrefit nuk do të publikohet! Po pse? Dyshja kanë anuluar bashkëpunimin e tyre.

Çfarë ndodhi mes tyre? Pse u mor ky vendim i papritur?

Mozzik ka postuar një ‘story’ në Instagram ku shkruan se projekti me Era Istrefin anulohet. Më tej, ai u kërkon falje të gjithëve për pritjen

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top