SHOWBIZ

Anxhelina Hadërgjonaj merr përkrahje nga Kim Kardashian.

Artistja e njohur shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj është rikthyer në skenë pas nëntë vitesh.

Këngëtarja bukuroshe e cila jeton dhe vepron në Amerikë,këtë herë ka debutuar në tregun ndërkombëtar me projektin “Precious”.

Kënga e saj është pritur mjaftë mirë nga publiku dhe fansat.

Ndërkohë, ajo së fundmi ka marrë një përkrahje edhe nga ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, Kim Kardashian.

“Duke treguar dashuri për miken më të mirë të Ariel, urime”, ka shkruar ajo, referuar grimerit të njohur Ariel, i cili njëherësh është mik edhe i familjes së Kardashian.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top