SHOWBIZ

 Arbana Osmani thumbon “BBV Kosova”

“Mirmëngjes yje” kështu jua ka uruar këtë ditë Arbana Osmani ndjekësve të saj.

Moderatorja ka ndarë një foto të saj me shprehjen e cila u bë goxha virale gjatë “Big Brother Vip”.

Ky ngacmim i saj për ndjekësit vjen pas natës së parë të “Big Brother Vip Kosova”, i cili ka marrë komente të shumta.

“Mbrëmë më shumë se kurrë na ke munguar”, “Nuk ka si ti jo”, “Big Brother e ka emrin Arbana”, “Big Brother e ka emrin Arbana, ndryshe është një dështim, si ai mbrëmë”, janë vetëm disa nga komentet poshtë fotos së Arbanës.

Nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit, “Big Brother Vip Kosova” do të transmetohet çdo të hënë dhe të premte.

15 konkurrentët do të jenë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Ndërkohë i njëjti spektakël në Shqipëri përflitet të fillojë më datë 24 dhjetor.

Gjatë një interviste të dhënë më herët, moderatorja Arbana Osmani u shpreh se kasti i personazheve që do të marrin pjesë në “Big Brother Vip 2” do të jetë më i mirë se ata të sezonit të parë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top