SHOWBIZ

Arbenita thyen heshtjen…

Arbenita tregoi të vërtetën rreth thashethemeve për ndarjen nga Fero.

Arbenita dhe Fero vazhdojnë të jenë një ndër qiftet më të pëfolura të showbizit vendor.

Dhe jo rrallëherë, dyshja janë pëtfolur për krizë në lidhjen e tyre.

Së fundi qarkullojnë thashetheme se ata janë ndarë dhe kjo u dukë më se sigurtë pasi nje postimi që Arbenita bëri në instastory.

Por, e gjithë kjo po del të jetë lojë e tyre, për të marrë sërish vëmendje, ngase me foton e fundit, modelja dëshmoi se është bashkë me reperin.

Ajo ripostoi një imazh të shkrepur kohë më parë, në të cilin shfaqet në përqafim të Feros, që tregon se ata janë të lumtur në lidhje, ani dhe pse muajt e fundit ata kan qen largë njëri tjetrit përshkak të pandemis.


Baresha Music//

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top