SHOWBIZ

Ardian Bujupi, pjesë e “Big Brother VIP”? 

Këngëtari Ardian Bujupi numëron hite të njëpasnjëshme si dhe komentohet shpesh për jetën e tij personale.

Së fundmi, ai ka futur në dyshime ndjekësit e tij me një postim që ka bërë në “Instastory”. Ai ka postuar një foto në story ku tregon tatuazhin e tij, pikërisht shqiponjën si dhe shkruan “Big Brother”.

Nga ky postim, mund të hamendësohet se ai do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”. Por a do të jetë? Ende nuk dihet asgjë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top