SHOWBIZ

Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në makinë.

Këngëtari Ardian Bujupi ka bërë një postim në Instagram, me të cilin ka habitur ndjekësit e tij.

Ai shihet sikur ka bërë aksident trafiku, duke goditur një pemë dhe ishte i gjakosur në fytyrë,videoja dukej akoma më tmerruese për faktin se këngëtari dukej sikur ishte pa ndjenja.


Disa kanë ngritur aludime se bëhet fjalë për videoklip të ri dhe Ardiani ka gjetur këtë mënyrë për t’ju tërhequr vëmendjen të gjithëve. Megjithatë pritet që më vonë të ketë detaje të tjera nga këngëtari, i cili këto kohë ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top