SHOWBIZ

Aristela kryen ndërhyrjen estetike.

Konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela është rikthyer sërish në program pasi iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike.
Ditë më parë ajo vendosi të bëjë balonin gastrik dhe teksa ishte në ankth për ndërhyrjen, Princi e surprizoi duke i shkuar pranë me një tufë lule.

“Mua do më kesh këtu nga fillimi deri në fund”, iu drejtua ai.

Pas ndërhyrjes, Aristela dukej mjaft në formë dhe tregoi se nuk kishte pasur shqetësime shëndetësore.
Kujtojmë se së fundmi është zbuluar se Aristela ka qenë pjesë e televizionit, e ”Hostel by Anabel”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top