SHOWBIZ

Arjola Demiri e acaruar i përgjigjet ndjekësit që ofendon partnerin e Adriana Matoshit.

Edhe pse kanë kaluar kohë nga bërja publike e lidhjes, ka ende persona që nuk ngurrojnë të ofendojnë publikisht.

Së fundmi, Matoshi kaloi kohë së bashku me partnerin dhe miken e saj aktoren, Arjola Demirin.

Në fotografitë e publikuara së bashku nga kjo e fundit, ka ardhur një koment ofendues dhe racist për Keith.

“A edhe ket t Ziun pe merrni me vete ka po shkoni a kujdes se n bjeshk ckas mund me ndodh tani ki zezaku merakli shqiptarka ju qkyn dyjave”, i ka shkruar ndjekësi, të cilin Arjola nuk e la pa një kundërpërgjigje.

“S’ka ma viktima se shqiptart ma hipokrita e ma te pa moralshem qe je msu ti me i çky grat e shokeve te ngusht ky nuk asht faji im asht i joti …. merruni me punet e juja se jeni ba si ndrikulla llafazane sa pak burra kan mbete ne kete bote”, ka shkruar tejet e revoltuar Demiri.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top