SHOWBIZ

Balada e re e Fifit që flet për dashurinë e humbur.

Këngëtarja Filloreta Raçi,e njohur si Fifi ka publikuar baladën e re “Ninullë dashurie”.

Fifi e cila njihet për baladat e saj, kësaj here ka sjellë një tekst dhe videoklip mjaftë interesant.

“Ninullë dashurie” titullohet kënga e cila transmeton dhimbjen për një dashuri të humbur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top