Sport

Barcelona nuk ka marrë më shumë se një barazim ndaj Granadas.

*Në kuader të javës së pestë në La Liga,Barcelona barazoi Granadan!

Pjesën e parë e mbylli Granada në epërsi ku golin e parë e shënoi Duarte gjatë minutës së 2-të,

ndërsa Barcelona gjatë pjesës së dytë të lojës pas shumë tentativave në minutën e 82-të ,Araujo barazoi ndeshjen dhe rezultati final
i ndeshjës përfundoi 1:1.

Kështu Barcelona pas këtij barazimi kaloi në pozitën e shtatë
gjersa Granada mbetet në pozitën e 17-të – tri barazime nga pesë ndeshje të zhvilluara.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top