SHOWBIZ

Bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Miley Cyrus vjen me këtë datë.

Miley Cyrus është në përgatitjet të albumit dhe ajo gjithashtu paralajmëroi se do të sjellë një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

Ndërsa pritjes së adhuruesve të cilët mezi po e presin iu ka ardhur fundi, data e publikimit të së cilit tashmë është zbuluar publikisht.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, autorja e hitit “We can’t stop” ka zbuluar se projekti i saj dhe i Duas mban titullin “Prisoner” dhe publikohet më 27 nëntor.

Ndërkohë muajin që lamë pas dy artistet kanë xhiruar edhe videoklipin e këngës.

Kujtojmë që Miley vitin e kaluar përformoj për herë të parë në Kosovë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top