SHOWBIZ

Bashkëpunimi i Taynës dhe Flori Mumajesit është gati!

Sa prej jush e kanë pritur një bashkëpunim si ky? Epo, dëshira u bë realitet dhe një super projekt po vjen!

Menaxheri i vip-ave, Xhani Demika, ka treguar se projekti i tyre është gati dhe na garanton se ka për të qenë një hit!

Në fakt, u bëmë tepër kuriozë të dimë nëse do të jetë një baladë dashurie apo një këngë ritmike, megjithatë e sigurt që do të na pëlqejë!

“Nuk e di, kur të dalë 24 në 24 do e dëgjoj dhe pse e kam mësuar përmendësh.”- shkruan ai krahas postimit ku na shton edhe më shumë zilinë për ta dëgjuar këngën që tani.

Ky projekt bombë s’ka ende asnjë të dhënë më tepër. Nuk dihet muaji apo data e lançimit, titulli apo nëse do të realizohet gjithashtu një videoklip.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top